З турботою про кожного клієнта: вигідні умови по заміні масла Eurorepar для автомобілів PEUGEOT, CITROЁN і OPEL

  • Власники автомобілів PEUGEOT, CITROЁN і OPEL у віці 3 + років можуть скористатися новим сервісним пропозицією – заміна масла за програмою «все включено»: масло, фільтр, робота.
  • Фіксована ціна, яка залежить тільки від робочого об’єму двигуна і типу використовуваного моторного масла.
  • Пропозиція діє в період з 15 вересня до 15 жовтня по всіх дилерських центрах Брендів PEUGEOT, CITROЁN і OPEL в Україні.

Заміна моторного масла – це основний етап, з якого починається поняття «надійність автомобіля». Адже для того, щоб двигун справно працював довгі роки, необхідно використовувати правильну моторну оливу: певного класу і відповідає ряду технічних специфікацій. Крім того, потрібно і якісний масляний фільтр, який дозволить підтримувати мастило чистим під час експлуатації. Однак нерідко власники автомобілів відмовляються від авторизованого сервісу після закінчення гарантії. І в такому випадку всередині двигуна може виявитися неякісна і невідповідна олива, яка може критичним чином вплинути на надійність мотора.

Але для власників автомобілів PEUGEOT, CITROЁN і OPEL тепер є ідеальне рішення – заміна моторної оливи за програмою «все включено» з використанням продуктів Eurorepar на авторизованому сервісі Брендів. Дана пропозиція діє з 15 вересня до 15 жовтня і доступно для власників всіх автомобілів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL у віці 3 + років. При цьому єдиний фіксований платіж вже включає в себе все необхідне: моторна олива, масляний фільтр, оплата робіт по заміні масла.

Ціна операції по заміні масла фіксована для всіх автомобілів Брендів PEUGEOT, CITROЁN і OPEL і залежить тільки від обсягу двигуна:

Для двигунів робочим об’ємом 1-1,8 літра

При використанні масла з класом в’язкості 5W-40 – 1 200 грн.

При використанні масла з класом в’язкості 5W-30 – 1 400 грн.

При використанні масла з класом в’язкості 0W-30 – 1 500 грн.

Для двигунів робочим об’ємом 1,9-3,0 літра

При використанні масла з класом в’язкості 5W-40 – 1 400 грн.

При використанні масла з класом в’язкості 5W-30 – 1 600 грн.

При використанні масла з класом в’язкості 0W-30 – 1 700 грн.

При операції по заміні оливи використовуються продукти Бренда Eurorepar, які розроблені спільно з представниками Stellantis і також відповідають всім фірмовим допускам. Наприклад, моторна олива Eurorepar має необхідний рівень в’язкості, мають відмінні захисні властивості, а також містять пакет необхідних присадок: антифрикційні, миючу, протидимний, тд. У свою чергу, масляні фільтри Eurorepar виділяються ідеальним збігом посадкового розміру, якісними ущільнювачами і фільтрувальними елементами, а також широким асортиментом – знайдуться деталі на всі популярні моделі PEUGEOT, CITROЁN, OPEL! Нарешті, окремим перевагою є виконання операції із заміни оливи на авторизованому сервісі PEUGEOT, CITROЁN, OPEL: досвідченими фахівцями, за допомогою фірмового інструменту, на якісному сервісному обладнанні.

На офіційних сайтах Брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL ви можете знайти детальну інформацію про дилерську мережу, звернутися до найближчого дилера і навіть записатися на сервіс в режимі онлайн: через фірмові програми (MyPeugeot, MyCitroen) або у відповідному розділі на сайтах Брендів. Адже Stellantis піклується не тільки про вашу вигоду, але також і про максимальний комфорт для вас!