Кузовний сервіс

Наші роботи


Кузовний ремонт любої складності всіх марок автомобілів, телефонуйте:

+38 (067) 807-00-15

 Ми в «Торговому домі «Євромоторс» розуміємо, що кузовний та малярний цех – не краще місця для автомобіля, проте в деяких ситуаціях звернення до відділу відновного ремонту неминуче.

 

Якісний кузовний сервіс – можливість повернути автомобілю привабливий вигляд.

Це не завжди стосується неприємностей. Встановити спойлер, пофарбувати новий спортивний бампер, оновити колір автівки, провести полірування авто,  встановити повну шумоізоляцію – все це ми робимо в кузовному центрі.

 

Кожному автовласнику хочеться, щоб його транспортний засіб виглядав чудово, але від неприємностей ніхто не застрахований.

 

Наприклад, сталося ДТП, не вдалося правильно припаркуватися. У підсумку на кузові машини з’являються подряпини, вм’ятини. І все, зовнішній вигляд автівки безнадійно псується. Відновити кузов вам допоможуть в «Євромоторс». Наші майстри роблять все, починаючи усуненням незначних пошкоджень, закінчуючи повною реставрацією. Наша фірма гарантує кузовної сервіс на вищому рівні.

Нам можете доручити ремонт і не переживати про якість.

 

В кузовному цеху «Євромоторс» здійснюється кузовний ремонт любої складності всіх марок автомобілів з використанням найкращого обладнання; в цеху діє лабораторія підбору кольору. В процесі надання послуг використовують тільки найякісніші витратні матеріали Sikkens.

 

В нашій роботі ми використовуємо оригінальні запчастини та дотримуємось технологій виробника автомобілів. Наша задача – безпека вашого автомобіля після кузовного ремонту. Адже, усі властивості автомобіля після правильного ремонту такі самі, як у нового авто – це стосується як міцності, так і цілісності кузова.

 

У нашій компанії працюють професіонали автомобільної справи. Для роботи в кузовному центрі задіяні найбільш професіональні, досвідчені майстри, які пройшли навчання по кузовному ремонту та фарбувальним роботам, і мають відповідні сертифікати.

 

Фарбування транспортних засобів проводиться в новітній камері Blowtherm. Тут є не тільки обладнання для нанесення фарби, а й система нагрівання, вентиляції, фільтрації повітря. Таке оснащення дозволяє створити ідеальні умови для фарбування авто та сушки.

 

Для роботи використовуються високоякісні професійні матеріали, лакофарбові голландські вироби, сучасне обладнання, інструменти. Ми протягом багатьох років віддаємо перевагу фарбі Sikkens. Вона нас ще жодного разу не підвела. Здатна покривати при нанесенні великі області за один раз, швидко висихає, не розтікається, забезпечує якісний захист металу. Саме завдяки цій фарбі нам вдається досягати відмінних результатів при фарбуванні автомобілів.

 

Цифри говорять самі за себе. Починаючи з 2006 року нам вдалося пофарбувати більше 10 тисяч автомобілів. Причому ми навчилися справлятися на відмінно і зі складними відтінками авто, наприклад, «металік», «перламутр». Тон спочатку підбирається за допомогою програми на комп’ютері, далі колерується до потрібного відтінку. За рахунок великої бази тонерів і колірних формул можемо підготувати фарбу будь-якого кольору.

 

Кузовні роботи в «Євромоторс» будуть зроблені якісно та в обумовлені терміни.

 

У нас налагоджено роботу зі страховими компаніями.

 

Тісне співробітництво з найкрупнішими страховими компаніями ARX, PZU, ВУСО, ІНГО Україна, УСГ, Універсальна, Арсенал Страхування, Уніка.

Чекаєм на вас в «Торговому домі «Євромоторс» , проспект Миру, 111.

Або звертайтесь до консультанта по телефону нижче:

 

Олексій Копицяк

Керівник кузовної дільниці

Тел: +380678070015

Ми робимо ВСЕ - від усунення незначних пошкоджень (відколів, подряпин, вм'ятин) до повної реставрації кузова.