Peugeot

Peugeot

Справжню французькю якістю порадує торгова марка Peugeot. Щоб купити випущені нею машини не потрібно їхати в Париж. Зробити це тепер вийде у нас. У салоні на вас чекають найбільш популярні моделі, що завоювали довіру багатьох автолюбителів, а саме: 301, 308, 2008, 3008. Їх варто вибрати собі в якості помічника на кожен день або для тривалих подорожей.

Торгова марка розпочала свою історію в далекому 1810 році. Стартували з випуску пружин для годинникових механізмів, пізніше перейшли на велосипеди. Новий етап розвитку почався з 1889 року. Саме тоді побачив світ перший автомобіль марки Пежо. Бренд швидко став лідером в даній сфері і до сих пір гідний цього звання. Недарма йому вручалася 4-ри рази премія «Європейський автомобіль року».

Більше 100 років він виробляє машини в умовах жорсткої конкуренції, тому навчився робити популярні затребувані авто. Його логотип знає весь світ. Простоту використання, управління, вражаючий зовнішній вигляд, надійність, якість – все це можуть побачити і відчути усі автолюбителі і професіонали, які обрали моделі Peugeot. Таке оптимальне співвідношення вартості, бездоганної якості складно зустріти ще десь.