Про компанію

ПП «ТД Євромоторс»

 

Шлях розвитку ПП «ТД Євромоторс» – багаторічна історія, що почалася з 2003 року, наповнена цікавими подіями, творчими рішеннями, професійними досягненнями. Створював її колектив цілеспрямованих однодумців, які люблять свою справу, розуміють, навіщо і чим вони займаються.

 

Завдяки посиленій роботі протягом багатьох років ми завоювали довіру понад 20 тисяч клієнтів. Багатьом, купивши у нас автомобіль, вдалося свої мрії перетворити в реальність. У наших автосалонах працює висококваліфікований персонал, який має відповідні сертифікати про навчання (вони його проходять щорічно), що знає про автомобілі ВСЕ.

 

Наші менеджери нададуть вам будь-яку детальну інформацію, що стосується технічних характеристик, комплектації обраного транспортного засобу. Вони з задоволенням дадуть рекомендаціі. Завдяки їм ви неодмінно зробите правильний вибір. Вам будуть надані найвигідніші умови страхування, оформлення лізингу, якщо ви юр. особа, кредитування для фіз. осіб. Наші клієнти можуть розраховувати на угоди з низьким відсотком оплатизалогового автомобіля, максимальним наповненням за договором страхування КАСКО. У нас успішно працює програма трейд-ін. Завдяки якій ви швидко обміняєте свій раніше куплений автомобіль будь-якої марки на новий з салону.

 

Працюючі в сервісній станції «Євромоторс», фахівці нададуть вам не тільки якісне обслуговування в межах регламенту, а й додатково:

  • встановлять додаткове обладнання;
  • шляхом полірування реставрують лакофарбове покриття;
  • завдадуть захисну поліровку за допомогою нанотехнології;
  • затоніруют вікна;
  • проведуть комплексну діагностику;
  • ремонт кузова і багато іншого

На всі види робіт гарантується висока якість виконання.

 

Крім надання послуг, наша компанія прагне створити партнерські дружні відносини з клієнтами. Для дорослих передбачені: безкоштовна кава, кафе, Wi-fi, для дітей ігровий майданчик з безліччю розваг. Приємними сюрпризами стають заходи. Ми періодично проводимо презентації новинок авторинку, розіграші призів. Для дітей організовуються святкові ранки.

 

З яким би проханням чи питанням не прийшли до нас, вам гарантується увага, якісний сервіс, кваліфікована допомога.

 

У ПП «ТД Євромоторс» зроблять все, щоб наші автомобілі приносили вам радість!

 

СПІВРОБІТНИКИ