Про компанію

Торговий дім «Євромоторс»

Шлях розвитку ПП «ТД Євромоторс» – багаторічна історія, що почалася з 2003 року, наповнена цікавими подіями, творчими рішеннями, професійними досягненнями. Створював її колектив цілеспрямованих однодумців, які люблять свою справу, розуміють, навіщо і чим вони займаються.

 

Завдяки посиленій роботі протягом багатьох років ми завоювали довіру понад 20 тисяч клієнтів. Багатьом, купивши у нас автомобіль, вдалося свої мрії перетворити в реальність. У наших автосалонах працює висококваліфікований персонал, який має відповідні сертифікати про навчання (проходять щорічно) та знає про автомобілі ВСЕ.

 

Наші менеджери нададуть Вам будь-яку детальну інформацію, що стосується технічних характеристик, комплектації обраного транспортного засобу. Вони з задоволенням нададуть рекомендації. Завдяки їм Ви неодмінно зробите правильний вибір. Вам будуть надані найвигідніші умови страхування, оформлення лізингу, якщо ви юр. особа, кредитування для фіз. осіб.

 

Працюючі в сервісній станції «Євромоторс» фахівці нададуть Вам не тільки якісне обслуговування в межах регламенту, а й додатково:

  • встановлять додаткове обладнання;
  • шляхом полірування реставрують лакофарбове покриття;
  • зроблять захисну поліровку за допомогою нанотехнології;
  • затонують вікна;
  • проведуть комплексну діагностику;
  • ремонт кузова і багато іншого

 

На всі види робіт гарантується висока якість виконання.

 

Крім надання послуг, наша компанія прагне створити партнерські дружні відносини з клієнтами. Для дорослих передбачені: безкоштовна кава, кафе, Wi-fi, для дітей ігровий майданчик з безліччю розваг. Приємними сюрпризами стають заходи. Ми періодично проводимо презентації новинок авторинку, розіграші призів. Для дітей організовуються святкові ранки.

 

З яким би проханням чи питанням не прийшли до нас, Вам гарантується увага, якісний сервіс, кваліфікована допомога.

 

У Торговий дім «Євромоторс» ми зробимо все, щоб автомобілі приносили Вам радість!

 

 

Співробітники