Наші досягнення

Починаючи свою діяльність у 2004 році, наша компанія прагнула стати кращою на просторах країни. Ми пройшли довгий тернистий шлях від простого автосалону з невеликою кількістю автомобілів, до масштабної мережі, що включає безліч відомих марок. Нам вдалося не тільки створити вражаюче автомобільне місто в Хмельницькому, а й організувати високоякісний сервіс.

 

Наша мета – надати клієнтам високий рівень послуг, щоб задовольнялися найбільш найвибагливіші вимоги і запити замовників. Ми цінуємо довірою споживачів, тому намагаємося впоратися на відмінно з будь-якими заявками. Вдячні кожному клієнтові, який вибрав нашу компанію для покупки, обслуговування свого транспортного засобу. Цифра понад 20 тисяч клієнтів говорить сама за себе. Значить, нам можна і потрібно довіряти. Ваш вибір «Євромоторс» – джерело натхнення, сили для нас. Саме завдяки вам, нашим клієнтам, компанії вдається розвиватися, покращувати якість послуг, що надаються, придумувати різні акції, наповнювати автоколекцію новими моделями.

 

Ми домоглися того, щоб, звернувшись до нас, у наших клієнтів була змога заощадити час, гроші, свої нерви. Процес продажу авто доведений до досконалості. Ви отримуєте транспортний засіб в обумовлені терміни і в найкращій комплектації, вигляді. При цьому ми чесно розповідаємо про всі гідності та недоліки обраної марки. Працюємо на репутацію і дорожимо нею дуже. Кількість проведених тест-драйвів говорить про те, що саме нас вибирають багато замвників авто.

 

Приємно, що бездоганну репутацію і старання нашої компанії оцінили не тільки споживачі, але і професіонали. Нам довіряють багато партнерів, виробники, постачальники. Ми працюємо з більшістю відомих компаній протягом багатьох років, щоб вам надавати кращі автотовари, приналежності й аксесуари. Недарма саме «Євромоторс» визнали кращим дилером SKODA по всій Україні за підсумками 2016 року.

 

Якщо щось трапилося з вашим залізним другом, перестав заводитися або постраждав при неакуратному розвороті, ви також можете звертатися до нас. У нас працює штат висококваліфікованих майстрів, які допоможуть швидко впоратися з будь-якими проблемами.

 

Наша компанія не збирається зупинятися на досягнутому. У «Євромоторс» звикли вважати, що немає межі досконалості, тому робимо все, щоб наданий сервіс став ідеальним.

Skoda - Кращий дилер року 2016

Skoda - Кращий дилер року 2016

Компанія «Єврокар», офіційний дистриб'ютор автомобілів марки SKODA в Україні, визначила Кращого дилера 2016 року. Кращим дилером SKODA за всіма показниками був визнаний ТОВ «ТД« Євромоторс », м. Хмельницький.