Наші досягнення

Починаючи свою діяльність у 2004 році, наша компанія прагнула стати кращою на просторах країни. Ми пройшли довгий тернистий шлях від простого автосалону з невеликою кількістю автомобілів, до масштабної мережі, що включає безліч відомих марок. Нам вдалося не тільки створити вражаюче автомобільне місто в Хмельницькому, а й організувати високоякісний сервіс.

 

Наша мета – надати клієнтам високий рівень послуг, щоб задовольнялися найбільш вибагливі вимоги і запити замовників. Ми цінуємо довірe споживачів, тому намагаємося впоратися на відмінно з будь-якими заявками. Вдячні кожному клієнтові, який вибрав нашу компанію для покупки, обслуговування свого транспортного засобу. Цифра понад 20 тисяч клієнтів говорить сама за себе. Значить, нам можна і потрібно довіряти. Ваш вибір «Євромоторс» – джерело натхнення, сили для нас. Саме завдяки Вам, нашим клієнтам, компанії вдається розвиватися, покращувати якість послуг, що надаються, придумувати різні акції, наповнювати автоколекцію новими моделями.

 

Ми домоглися того, щоб, звернувшись до нас, у наших клієнтів була змога заощадити час, гроші, свої нерви. Процес продажу авто доведений до досконалості. Ви отримуєте транспортний засіб в обумовлені терміни і в найкращій комплектації, вигляді. При цьому ми чесно розповідаємо про всі гідності та недоліки обраної марки. Працюємо на репутацію і дорожимо нею дуже. Кількість проведених тест-драйвів говорить про те, що саме нас вибирають багато замовників авто.

 

Приємно, що бездоганну репутацію і старання нашої компанії оцінили не тільки споживачі, але і професіонали. Нам довіряють багато партнерів, виробники, постачальники. Ми працюємо з більшістю відомих компаній протягом багатьох років, щоб Вам надавати кращі автотовари, запчастини та аксесуари.

 

Наша компанія не збирається зупинятися на досягнутому. У «Євромоторс» звикли вважати, що немає межі досконалості, тому робимо все, щоб наданий сервіс став ідеальним.

 

Декілька останніх наших досягнень:

 

Skoda - Кращий дилер року 2016

Skoda - Кращий дилер року 2016

Компанія «Єврокар», офіційний дистриб'ютор автомобілів марки SKODA в Україні, визначила Кращого дилера 2016 року. Кращим дилером SKODA за всіма показниками був визнаний ТОВ «ТД« Євромоторс », м. Хмельницький.

Новий концептуальний автосалон Peugeot

У 2018 році відкрито новий концептуальний автосалон Peugeot згідно світових стандартів.
Новий концептуальний автосалон Peugeot
Дилерський центр Subaru «Найбільша частка продажів Subaru в регіоні»

Дилерський центр Subaru «Найбільша частка продажів Subaru в регіоні»

2010-2020 рік - Дилерський центр Subaru щорічно перемагав у номінації «Найбільша частка продажів Subaru в регіоні».

Автомеханік Хюндай Мотор Поділля Сергій Качуринський в топ-3 кращих в Україні

Автомеханік Хюндай Мотор Поділля Сергій Качуринський в топ-3 кращих в Україні за результатами фінального етапу Олімпіади Професійної Майстерності 2021 кращих механіків сервісу Hyundai в Україні.
Автомеханік Хюндай Мотор Поділля Сергій Качуринський в топ-3 кращих в Україні
Офіційний Дилерський центр Jac в Хмельницькому.

Офіційний Дилерський центр Jac в Хмельницькому.

У 2022 році відкрито офіційний Дилерський центр Jac в Хмельницькому.

У 2018 році Дилерський центр Hyundai «За найвищий показник приросту долі ринку HYUNDAI в Україні"

У 2018 році Дилерський центр Hyundai отримав відзнаку «За найвищий показник приросту долі ринку HYUNDAI в Україні".
У 2018 році Дилерський центр Hyundai «За найвищий показник приросту долі ринку HYUNDAI в Україні
ідзнака Hyundai

ідзнака Hyundai "За значні досягнення та найкращі показники Індексу обслуговування клієнтів"

Відзнака Hyundai "За значні досягнення та найкращі показники Індексу обслуговування клієнтів" в 2019 році.