Трейд Iн

Швидко поміняти старе авто на нове допоможе програма trade-in

 

Трейд-ін – зручна програма, що дозволяє продати б/в автомобіль та купити новий. Оплачується тільки різниця у вартості. Захотілося поміняти транспортний засіб? Звертайтеся в «Євромоторс». Наші фахівці здійснять ваше бажання, заощадивши гроші та нерви. Ми розуміємо, як багато коштує ваш час, тому діємо оперативно. Купівля авто у нас принесе вам тільки позитивні емоції.

 

Для того, щоб скористатися системою не потрібно докладати особливих зусиль. Вам необхідно тільки:

  • Вибрати модель
  • Провести оцінку старого транспортного засобу у нас. Попередньо здійснюється діагностика, потім з клієнтом узгоджується ціна. Щоб зробити продаж максимально комфортною для вас, наші фахівці знімуть вашу машину з обліку в МРЕВ і зроблять договір купівлі-продажу на неї.
  • Доплатити різницю

 

От і все. Через пару годин ви сідаєте за кермо обраної марки і їдете додому. Подати заявку на оцінку своєї машини зможете прямо зараз. Ви ще сумніваєтеся, що програма trade-in вигідна? Даремно. Вона має безліч переваг.

 

Чому саме трейд-ін?

 

Бувалі водії знають, як важко продати б/в машину. Необхідно знайти покупців, зняти з обліку. В результаті витрачається багато часу і сил. Процес розтягується надовго. Скоротити його до мінімуму допоможе trade-in. Це можливість продати свого залізного коня, нічим не ризикуючи. Причому не потрібно нікуди подавати рекламу і їздити на авторинок, щоб самостійно знайти покупців. Не треба чекати, поки транспортний засіб буде продано. Просто домовляєтеся про його вартість.

 

Звернувшись до нас, можете розраховувати на безліч переваг. Наші фахівці оперативно підготують, оформлять необхідні документи. На обмін завдяки нам витратите трохи часу. Більш того, мінімізуються будь-які ризики. Кожний транспортний засіб діагностується, ретельно перевіряється. Скориставшись системою трейд-ін, ви неодмінно залишитеся задоволеними.

 

Компанія «Євромоторс» давно займається продажем автомобілів. Ми гарантуємо вам повну передпродажну підготовку, всі необхідні документи. Змінюючи авто, довіртеся нам. Ми професіонали в цій справі.