Трейд Iн

Швидко поміняти старе авто на нове допоможе програма Trade-in

 

Трейд-ін – зручна програма, що дозволяє продати б/в автомобіль та купити новий. Оплачується тільки різниця у вартості. Захотілося поміняти транспортний засіб? Звертайтеся в «Євромоторс». Наші фахівці здійснять Ваше бажання, заощадивши гроші та нерви. Ми розуміємо, як багато коштує Ваш час, тому діємо оперативно. Купівля авто у нас принесе Вам тільки позитивні емоції.

 

Для того, щоб скористатися програмою, не потрібно докладати особливих зусиль. Вам необхідно тільки:

  1. Вибрати модель, яку бажаєте придбати, серед брендів Skoda, Peugeot, Subaru, Hyundai, Jac або будь-який автомобіль з пробігом на нашому майданчику.
  2. Провести оцінку свого поточного транспортного засобу у нас. Це безкоштовно. Попередньо здійснюється діагностика, Вам пропонується конкурентна ціна, за яку ми готові викупити Ваш автомобіль, і якщо вона Вас влаштовує, вартість стає першим внеском за нове авто.
  3. Доплатити різницю можна зручним способом – відразу готівкою чи безготівково або ж розглянути кредитування.
  4. Щоб зробити продаж максимально комфортною для Вас, наші фахівці знімуть Вашу машину з обліку в МРЕВ і зроблять договір купівлі-продажу на неї.

 

От і все. Через декілька годин Ви сідаєте за кермо обраної марки і їдете додому. Подати заявку на оцінку своєї машини можна просто зараз. Маєте сумніви, що програма Тrade-in вигідна? Даремно. Вона має безліч переваг.

 

Чому саме трейд-ін?

 

Бувалі водії знають, як важко продати б/в машину. Необхідно знайти покупців, зняти з обліку. В результаті витрачається багато часу і сил. Процес розтягується надовго. Скоротити його до мінімуму допоможе trade-in. Це можливість продати автомобіль, нічим не ризикуючи. Причому не потрібно нікуди подавати рекламу і їздити на авторинок, щоб самостійно знайти покупців. Не треба чекати, поки транспортний засіб буде продано. Просто домовляєтеся про його вартість.

 

Звернувшись до нас, можете розраховувати на безліч переваг. Наші фахівці оперативно підготують, оформлять необхідні документи. Більш того, мінімізуються будь-які ризики. Кожний транспортний засіб діагностується, ретельно перевіряється. Скориставшись програмою Трейд-ін, Ви неодмінно залишитеся задоволеними!

 

Залишились запитання? Зателефонуйте менеджеру з продажу авто з пробігом та програми Трейд-Ін:


Максим Ліщук

Менеджер з продажу авто з пробігом та програми Трейд-Ін

Тел: +38 (067) 404 94 49


Або залиште запит через форму зв’язку та ми Вам зателефонуємо!