ŠKODA змінює правила: чорна п’ятниця кожен день!

Чорна п’ятниця закінчилася, а знижка на автомобілі ŠKODA тривають. Компанія «Єврокар» пропонує рекордно низьку цінову пропозицію по придбанню легендарної моделі марки ŠKODA OCTAVIA – від 380 000 грн. *

Поспішайте, кількість автомобілів обмежена!

«Чорні» ціни, які стануть світлою смугою в вашому житті. Самобутня і яскрава модель чеського Бренду завжди користувалася великою популярністю на українському ринку. Сьогодні ŠKODA OCTAVIA з мотором 1.6/81 kW 5 MG доступна за привабливою ціною – від 380 000 грн. *

За цілком розумну вартість водій отримує необхідний набір опцій для комфортної та безпечної їзди, наприклад, такі як: подушки безпеки водія і пасажирів з функцією відключення, центральний замок дверей з дистанційним управлінням, електропідйомники спереду і ззаду, електромеханічний підсилювач керма, зовнішні дзеркала заднього виду з електрорегулюванням і обігрівом, система контролю тиску в шинах, система контролю утримання автомобіля на схилах, пакет «Погані дороги», денне LED світло, LED ліхтарі ззаду, автоматичне відключення подачі палива і автоматичне розблокування дверей в разі аварії, а також активація попереджувальних світлових сигналів в разі екстреного гальмування і інше. Комфорт в салоні для водія і пасажирів підсилюють інформаційне радіо “SWING”, 4 потужних динаміка, кондиціонер, малий шкіряний пакет і інше.

ŠKODA OCTAVIA має один з найбільш просторих салонів у класі завдяки своїм значним габаритам: довжина 4659 мм, ширина 1814 мм, висота 1461 мм. При цьому в салоні простір максимально розумно розподілено, адже ŠKODA має рішення Simply Clever, які покликані спростити використання автомобіля водієм і пасажирами. OCTAVIA оснащена надійним, перевіреним двигуном 1.6 MPI, потужністю 110 к.с, який працює в парі з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач, маючи при цьому економічну витрата палива – 6 л в комбінованому циклі. І це далеко не всі переваги OCTAVIA.

Ознайомитись з прайсом та дізнатися більше інформації можна на сайті: https://www.skoda-auto.ua/ або в офіційній дилерській мережі ŠKODA.