Кузовний сервіс

Наші роботи


Якісний кузовний сервіс – можливість повернути автомобілю привабливий вигляд

Кожному автовласнику хочеться, щоб його транспортний засіб виглядав чудово, але від неприємностей ніхто не застрахований. Наприклад, сталося ДТП, не вдалося правильно припаркуватися. У підсумку на кузові машини з’являються подряпини, вм’ятини. І все, зовнішній вигляд автівки безнадійно псується. Відновити кузов вам допоможуть в «Євромоторс». Наші майстри роблять все, починаючи усуненням незначних пошкоджень, закінчуючи повною реставрацією. Наша фірма гарантує кузовної сервіс на вищому рівні.

 

Нам можете доручити ремонт і не переживати про якість

У нашій компанії працюють професіонали автомобільної справи. Фахівці «Євромоторс» з великою охотою нададуть допомогу в будь-якій ситуації. Фарбування транспортних засобів проводиться в новітній камері Blowtherm. Тут є не тільки обладнання для нанесення фарби, а й система нагрівання, вентиляції, фільтрації повітря. Таке оснащення дозволяє створити ідеальні умови для фарбування авто, сушки.

 

Для роботи використовуються високоякісні професійні матеріали, лакофарбові голландські вироби, сучасне обладнання, інструменти. Ми протягом багатьох років віддаємо перевагу фарбі Sikkens. Вона нас ще жодного разу не підвела. Здатна покривати при нанесенні великі області за один раз, швидко висихає, не розтікається, забезпечує якісний захист металу. Саме завдяки цій фарбі нам вдається досягати відмінних результатів при фарбуванні автомобілів. Цифри говорять самі за себе. Починаючи з 2006 року нам вдалося пофарбувати більше 10 тисяч машин. Причому ми навчилися справлятися на відмінно і зі складними відтінками авто, наприклад, «металік», «перламутр». Тон спочатку підбирається за допомогою програми на комп’ютері, далі колеруется до потрібного відтінку. За рахунок великої бази тонерів і колірних формул можемо підготувати фарбу будь-якого кольору.

 

При цьому всі роботи будуть зроблені не тільки якісно, але і в обумовлені терміни. Підтвердженням того, що Ви отримали професійний кузовний сервіс, стане гарантія. «Євромоторс» готова дати її на один рік. Звертайтеся до нас. Кузов автомобіля ніхто не відновить вам швидше і якісніше, ніж у нас.

Ми робимо ВСЕ - від усунення незначних пошкоджень (відколів, подряпин, вм'ятин) до повної реставрації кузова.