Ваша SKODA вже на складі: вибирайте і забирайте!

Світ змінюється, а з ним і підходи до роботи з клієнтами. Компанія «Єврокар» пропонує сучасні рішення придбання автомобілів SKODA спрямовані на безпечну і комфортну покупку для клієнтів. Використовуючи сучасні технології на офіційному сайті вже сьогодні можна замовити свою SKODA, а також вибрати автомобіль в наявності на онлайн-складі.

На офіційному сайті https://www.skodacentre.com.ua/ доступний розділ онлайн-складу. З його допомогою можна вибрати автомобіль на складі і залишити онлайн-заявку про його купівлю.

Після обробки заявки менеджер дилерського центру зв’яжеться з клієнтом, уточнить зручний формат оплати, а також безпечно і оперативно доставить автомобіль новому власнику.

Головна перевага такого виду покупки – відсутність очікування автомобіля з виробництва. Всього кілька кліків відділяють Вас від бажаного автомобіля, а менеджери SKODA подбають про те, щоб ваша покупка була швидкою, комфортною, а головне безпечною.

Також можливо створити свій унікальний автомобіль і замовити його у виробництво за допомогою зручного конфігуратора і онлайн-форми на сайті https://www.skodacentre.com.ua/.

Вибравши автомобіль з бажаним набором опцій, онлайн-форма відправляється менеджеру дилерського центру. Після уточнення деталей замовлення з клієнтом менеджер розмістить замовлення у виробництво.

Ми змінили процес доставки і покупки автомобіля, так як цінуємо здоров’я наших клієнтів. ŠKODA подбає про вас, в той час як ми закликаємо наших клієнтів залишатися вдома. Будьте здорові!