Спеціальні ціни на SKODA OCTAVIA доступні вже зараз!

Хороші новини починаються сьогодні: на бестселер марки SKODA діє спеціальна акційна пропозиція. Стильна SKODA OCTAVIA доступна за зниженою ціною – від 452 000 грн. Всього кілька кліків відділяють вас від покупки легендарної моделі SKODA.

Сьогодні SKODA OCTAVIA в комплектації Active з двигуном 1,6 (81kW, 5MG) доступна від 452 000 грн; в комплектації Ambition з двигуном 1,6 (81kW, 5MG) ціна стартує від 521 000 грн. Карантин колись закінчиться, а ваша OCTAVIA завжди буде поруч!

І це не всі хороші новини! Замовити автомобілі SKODA тепер можливо не виходячи з дому. Для цього необхідно на сайті https://www.skodacentre.com.ua/ вибрати бажаний автомобіль і відправити онлайн-форму. Після надходження заявки менеджер автосалону оперативно зв’яжеться з Вами, уточнить деталі замовлення та оплати. Вам не потрібно турбуватися про те, як і коли забрати свій автомобіль, адже ми впровадили послугу адресної доставки автомобілів.

Також, двері дилерських центрів SKODA відкриті для Вас. Наші співробітники працюють в штатному режимі і надають повний спектр послуг дотримуючись при цьому всіх запобіжних заходів, спрямованих на запобігання поширення вірусної інфекції.

Ми змінили процес доставки і покупки автомобіля, так як цінуємо Ваше здоров’я.

ŠKODA подбає про вас, в той час як ми закликаємо наших клієнтів залишатися вдома. Будьте здорові!

* Спеціальна ціна діє для моделі ŠKODA Octavia (модельного року 2019-2020) в комплектації Active і Ambition c двигуном 1,6 (81kW) з коробкою передач 5MG і 6AG. Рекомендована роздрібна ціна автомобілів станом на 17.04.2020 року. Вартість автомобілів в гривні змінюється прямо пропорційно зміні курсу долара США до гривні, встановленого НБУ на дату оплати. Еквівалент знижки для ŠKODA Octavia 1,6 (81kW) з коробкою передач 5MG в комплектації Active становить 742$; для ŠKODA Octavia 1,6 (81kW) з коробкою передач 5MG в комплектації Ambition – 975$; для ŠKODA Octavia 1,6 (81kW) в комплектації Ambition з коробкою передач 6AG – 1 010$. Акція діє з 17.04.2020 року до 31.05.2020 (або до реалізації останнього автомобіля) на автомобілі, що знаходяться на складах в Україні, крім території вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.