Розкриті деталі інтер’єру нової ŠKODA FABIA

› Покращене відчуття простору, свіжі кольори і технології від автомобілів вищих класів

 

› Світову прем’єру нової ŠKODA FABIA призначено на 4 травня

 

ŠKODA AUTO розкриває додаткові деталі нової FABIA в офіційному дизайнерському ескізі. Створений на основі модульної платформи MQB-A0 від Volkswagen Group, інтер’єр популярного компактного автомобіля пропонує ще більше місця, відчуття простору і свіжі кольори. Також було застосовано технології, характерні для більш високих класів автомобілів, вже знайомі прихильникам ŠKODA за оновленою моделлю OCTAVIA. Світова прем’єра нової ŠKODA FABIA відбудеться 4 травня.

 

ŠKODA FABIA четвертого покоління побудована на модульній платформі MQB-A0, розробленій Volkswagen Group, що робить її довшою і ширшою за попередницю. Додатковий простір створює особливу атмосферу для пасажирів. Симетрична приладова панель з центральним окремим дисплеєм і кольоровою горизонтальною вставкою підкреслюють ширину салону, а характерна лінія під дисплеєм повторює силует решітки радіатора ŠKODA.

 

Великі круглі дефлектори праворуч та ліворуч створюють нові акценти, як і кольорові елементи у центральній консолі, а також по-новому оформлені дверні ручки.

 

Великий сенсорний дисплей як центральний елемент

Великий окремий дисплей домінує в естетиці інтер’єру нової ŠKODA FABIA. Сенсорний екран дозволяє легко керувати сучасною мультимедійною системою, а також багатьма іншими функціями автомобіля. Ескіз також демонструє цифрову панель приладів з можливістю кастомізації, яка є притаманною для інших моделей ŠKODA і тепер дебютує у якості опції для FABIA. Світову прем’єру четвертого покоління FABIA призначено на 4 травня.

 

Більше інформації про автомобілі ŠKODA: http://www.skoda.km.ua/ 

 

 

Довідка:

ТОВ «Єврокар» – офіційний дистриб’ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих у Європі у сфері організації роботи сервісної мережі і за рівнем оснащення станцій технічного обслуговування автомобілів. У дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин та аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується сертифікацією системи менеджменту за стандартом ISO 9001:2008.