Main menu

Україна без утилзбору на авто. Чого чекати покупцям?

Група автосалонів ТД «Євромоторс» вже почала реагувати на нове законодавство. Так , почали з’являтися більш привабливі пропозиції на авто, де утилзбір вже «ліквідований».

З 18 квітня про утилізаційний збір на авто можна забути.

 

Закон про скасування утилізаційного збору на автомобілі набрав чинності з цієї дати і опублікований в газеті «Голос України» № 77 ( 5827 ) . Таким чином, ця сторінка українського автозаконодавства тепер перегорнута.

Так співпало, що буквально днями набуло чинності і рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, яким на 30% зменшено спецмито на авто з бензиновими двигунами з об’ємом 1-2,2 л . Це означає, що відбулася подвійна лібералізація законодавства у галузі автомобілів.

auto-rd

У Всеукраїнській Асоціації автоімпортерів і дилерів ( ВААІД ) вважають, що скасування утилзбору (з 18.04 ) і зменшення на 30% спецмита на автомобілі з (14.04) однозначно пожвавить український авторинок і сприятиме реалізації «відкладеного попиту» населення на купівлю авто. ВААІД прогнозує, що скасування утилзбору і зменшення спецмита на автомобілі з невеликим об’ємом двигуна (особливо до 2200 см³) зменшить вартість їх митного очищення і, таким чином, дасть можливість автодилерам зменшити вартість пропонованих авто в цьому сегменті, запропонувавши покупцям вигідніші умови , що викличе пожвавлення автопродажів.

Виходячи з існуючих реалій, ВААІД вважає, що скасування утилізаційного збору і зменшення спецмита на іномарки запустить процес реалізації «відкладеного попиту», а здешевлення авто на даному етапі пожвавить авторинок України і стимулюватиме автопродажі ( враховуючи зміцнення курсу гривні протягом останніх днів).

Група автосалонів ТД «Євромоторс» вже почали реагувати на нове законодавство. Так , почали з’являтися більш привабливі пропозиції на авто, де утилзбір вже «ліквідований». Найближчим часом таких акцій стане більше. Більш детальна інформація на наших сайтах та за тел. (0382) 715-000.

А коли на ринок почнуть масово надходити авто, завезені на нових умовах, ціни на авто (в у.о.) підуть вниз.